PŘEDPRODEJ: Spletitý vesmír - kniha 1

44
Neohodnoceno

Již dnes si můžete objednat první knihu autorky Dolores Cannon v českém jazyce, která vyjde v období podzim - zima 2020.

Dlouho očekávané pokračování The Custodians (Strážci). Prvních jedenáct knih od Dolores Cannon vzbudilo velký zájem díky její unikátní technice v oblasti regresní hypnózy. Posledních třicet let zkoumala pomocí této techniky zákoutí nadpřirozena, do kterých ostatní badatelé nevstoupili. Její novátorský postup a převratný výzkum jí přinesl mnoho věrných následovníků v oblasti metafyziky.


Všeobecně uznávaná jako jedna z nejdůležitějších knih v historii metafyziky rozšiřuje hranice mysli, zkoumá a vysvětluje složité koncepty jako:


  • bůh

  • cestování mezi dimenzemi ve stavu transu
  • paralelní vesmíry, životy a reality
  • prožívání všech minulých i budoucích životů najednou

  • velikonoční ostrovy, lochnesská příšera, obrazce na planinách Nazca, pyramidy
  • charakteristika jiných planet a dimenzí
  • úlomky a kousky duší
  • iluze času

 


  • Skladem
345 Kč
Kategorie: Naše knihy
 

O autorce Dolores Cannon:

Dolores Cannon byla uznávanou průkopnicí v oblasti regrese do minulých životů. Byla hypnoterapeutkou a specializovala se na obnovu a sepsání „ztracených vědomostí“. Počátky její hypnoterapeutické dráhy sahají do šedesátých let dvacátého století a od sedmdesátých let se specializovala na regresní terapii. Vyvinula svou vlastní techniku a založila akademii kvantové regrese. Od roku 2002 cestovala po celém světě a tuto unikátní metodu naučila téměř 4000 studentů. To bylo její hlavní činností. Jakmile ji Lou Farish zapojil do vyšetřování případu UFO a kruhů v obilí, byla i v tomto směru aktivní téměř 27 let. Od počátku se podílela na Ozark Mountain UFO konferenci, kterou založili Lou Farish a Ed Mazur. Po smrti Lou jeho úlohu Dolores převzala a pořádání konference se věnovala poslední dva roky.

O svém výzkumu v oblasti hypnózy a případů UFO Dolores napsala 17 knih. Byly přeloženy do téměř 20 jazyků. V roce 1992 založila nakladatelství Ozark Mountain Publishing, které v současnosti vydává díla více než 50 autorů. Mimo konference o UFO pořádala i Transformation conference, na které se prezentovali autoři jejího nakladatelství.

Objevila se v mnoha televizních relacích a dokumentech, v rámci hlavních televizí v USA a ve světě. Mimoto měla po dobu devíti let, jednou za týden, svůj vlastní rádiový pořad s názvem Metafyzická hodina na rádiu BBS. Získala mnoho ocenění od organizací a škol hypnózy, včetně ocenění za výjimečný přínos a úspěchy. Byla první cizinkou, která v Bulharsku získala ocenění Orpheus za největší úspěchy v oblasti výzkumu paranormálních jevů.